Dane kontaktowe
Enfantino
os. Zwycięstwa 18/22
61-648 Poznań
 
Tel: +48 660 523 203
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sonda
Czy podoba Ci się wygląd sklepu?

Przenośny Fotelik Samochodowy Urban Kanga

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 599,00 zł 599.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przenośny Fotelik Samochodowy Urban Kanga

Przenośny fotelik samochodowy Urban Kanga stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców podróżujących z dziećmi, którzy korzystają z kilku pojazdów, wspólnie korzystają z samochodu, z taksówek lub wynajmują samochód. Do tej pory musieli przenosić ciężkie foteliki samochodowe, których instalacja w aucie bywa często skomplikowanym procesem. W wielu przypadkach zdarzało się, że rezygnowali z planów podróży lub narażali świadomie dziecko na ryzyko, nie oferując w ogóle żadnego systemu zabezpieczającego, ponieważ zwyczajnie nie mieli takiego pod ręką. A nasz fotelik można szybko złożyć i spakować w torbę! Podróżny fotelik Urban Kanga ma na celu zaspokojenie potrzeb współczesnej, miejskiej, nowoczesnej rodziny. Młodzi rodzice żyją szybko i muszą być mobilni, dlatego potrzebują przenośnych, bezpiecznych rozwiązań do podróżowania z niemowlętami i małymi dziećmi. Przenośny fotelik Urban Kanga jest uniwersalnym fotelikiem samochodowym dla dzieci z grupy 1, skierowanym przodem do kierunku jazdy. Prawidłowo zainstalowany bezpiecznie chroni dziecko i jest fotelikiem zabezpieczającym w razie wypadku.

Dlaczego Urban Kanga?

Urban Kanga daje Ci swobodę poruszania się tam gdzie chcesz, kiedy chcesz zachowując wszystkie ważne wymogi bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Właśnie dlatego mówimy o nim, że jest „inspirowany wolnością”. Jest lekki, przenośny i ma łatwy mechanizm składania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem, taksówką, zwiedzasz zagraniczne miasta, zostawiasz dziecko z babcią i dziadkiem, czy też jesteś zmęczony tym, że tylne siedzenie auta zostało zajęte przez duży, ciężki fotelik samochodowy – Urban Kanga jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Lekki Waży tylko 3 kg i mieści się w większości standardowych walizek podróżnych.

Nadaje się do: Wspólne korzystanie z samochodu, taksówki, u dziadków, w pojazdach wielorodzinnych, na wakacjach i do samolotu lub podczas codziennego użytkowania

Łatwy do montażu Szybki i łatwy montaż pasów bezpieczeństwa zajmuje tylko 60 sekund. Do stosowania w każdym aucie z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa z napinaczem

Kategoria Grupa 1. Odpowiedni dla dzieci o wadze 9-18 kg, przybliżony wiek: od 9 miesięcy do 4 lat

FOLD & GO Przenośny fotelik samochodowy, który składasz i możesz wziąć ze sobą gdziekolwiek jesteś!

Bezpieczny Przetestowany i certyfikowany zgodnie z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44 / 04

Film Montażowy:

Opis:

 

  1. Zagłówek z regulacją wysokości, 2 pozycje do wyboru
  2. Szelki z regulacją wysokości i 3-pozycjami na wysokości ramion
  3. 5-punktowe szelki bezpieczeństwa z regulacją naciągu
  4. Miękkie siedzisko wyściełane pianką memory
  5. Lekka torba transportowa w zestawie z fotelikiem
  6. Wodoodporne siateczkowe oparcie, które eliminuje dyskomfort w razie pocenia
  7. Zagłówek z regulacją wysokości, 2 pozycje do wyboru

 

BEZPIECZEŃSTWO

Produkty przytrzymujące dla dzieci – powszechnie nazywane jako „foteliki samochodowe” są przede wszystkim zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i ochronie najcenniejszej osoby w Twoim życiu – Twojego dziecka. Bierzemy bezpieczeństwo na poważnie. Wszystkie produkty Urban Kanga są testowane i certyfikowane pod kątem spełnienia lub przewyższenia europejskich przepisów bezpieczeństwa i posiadają certyfikat bezpieczeństwa ECE R44 / 04. Ten produkt jest przenośnym urządzeniem przytrzymującym dla dzieci – przenośnym fotelikiem samochodowym. Prawidłowo zainstalowany bezpiecznie chroni dziecko i jest fotelikiem zabezpieczającym w razie wypadku.

Szczegóły certyfikacji można znaleźć na pomarańczowej etykiecie z niepowtarzalnym numerem licencji, typem zatwierdzenia, zatwierdzoną grupą masy oraz danymi producenta.

Jest to fotelik samochodowy Grupy 1, montowany przodem do kierunku jazdy, odpowiedni dla dzieci o wadze 9-18 kg. Przymocuj go tylko na tylnym siedzeniu, przodem do kierunku jazdy.

• Jest to uniwersalny fotelik dla dzieci, zatwierdzony zgodnie z regulaminem nr 44, seria poprawek 04, do ogólnego użytku w pojazdach i będzie pasował do większości, ale nie wszystkich foteli/siedzisk samochodowych.
• Ten fotelik samochodowy dla dzieci jest odpowiedni tylko wtedy, gdy homologowane pojazdy są wyposażone w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa (z napinaczem), zatwierdzone zgodnie z regulaminem nr 16 EKG ONZ lub innymi równoważnymi normami.
• Prawidłowe dopasowanie jest prawdopodobne, jeżeli producent pojazdu zadeklarował w książce pojazdu, że pojazd akceptuje fotelik samochodowy dla dzieci w tej grupie wiekowej. Ten fotelik dla dzieci został sklasyfikowany jako „uniwersalny” w bardziej rygorystycznych warunkach niż te, które dotyczyły wcześniejszych projektów, które nie zawierają tego powiadomienia. Pieczęć homologacji E (w kółku) i numer homologacji znajdują się na pomarańczowej etykiecie homologacji (naklejka na foteliku dziecięcym).
• Proszę przestrzegać instrukcji dotyczących korzystania z systemów ograniczających dla dzieci zawartych w instrukcji obsługi pojazdu.
• Przed użyciem przeczytaj uważnie „Instrukcję użytkownika” dostarczoną z produktem i zachowaj ją na przyszłość. Aby zapewnić dziecku maksymalną ochronę należy używać i instalować fotelik dziecięcy zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji użytkowania.
• Ten fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci, które spełniają następujące wymagania: waga: 9 kg lub więcej ~ 18 kg lub mniej.Tylna część głowy dziecka nie może wystawać poza zagłówek fotelika.

 

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl